УКРАЇНА
СТРИЙСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 5 травня 2007 р. № 117
м. Стрий


Про оголошення конкурсу про надання в оренду громадянам земельних ділянок на конкурентних засадах для індивідуального житлового будівництва


З метою забезпечення громадян земельними ділянками для індивідуального житлового будівництва відповідно до ст. 40 Земельного кодексу України, ст. 6 Закону України ''Про оренду землі", пп. 1 п. а ч.І ст. 33, пп. 2 п. а ч.І ст. 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п. 4 Указу Президента України від 04.02.2000р. № 168/200 "Про заходи щодо розвитку та регулювання ринку земель населених пунктів, інших земель несільськогосподарського призначення":

1. Оголосити конкурс про надання в оренду громадянам земельних ділянок на конкурентних засадах для індивідуального житлового будівництва:

- в районі "Новий Світ" вул. Промислова, загальною орієнтовною площею 15,69 га, орієнтовна середня площа ділянки для садибної забудови становить 900 кв. м., для зблокованої забудови - 300 кв. м.;

- вул. Дуброва, загальною орієнтовною площею 11,55 га, орієнтовна середня площа ділянки для садибної забудови становить 800 кв. м., для зблокованої забудови – 300 кв. м.

2. Призначити дату проведення конкурсу 12 червня 2007 року.

3. Організацію конкурсу покласти на відділ архітектури та містобудування та Стрийське міське управління земельних ресурсів.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови Р.Маланія


Міський головаРоман Шрамов'ят