УКРАЇНА
СТРИЙСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 15 січня 2008 р. № 7
м. Стрий


Про затвердження заходів по виконанню програми безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів громадського та житлового призначення по м. Стрию на 2008 рік


На виконання Указу Президента України “Про першочергові заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями” від 01.06.2005 року № 900/2005, Указу Президента України “Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями” від 18.12.2007 року № 1228/2007 та з метою забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів громадського та житлового призначення, керуючись п.1 ст.34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити заходи по виконанню програми безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів громадського та житлового призначення по м.Стрию на 2008 рік згідно додатку № 1.

2. Затвердити перелік об’єктів громадського та житлового призначення, які плануються пристосувати для безперешкодного доступу інвалідів по м. Стрию на 2008 рік, згідно додатку № 2.

3. Начальникам управлінь, відділів та служб виконкому Стрийської міської ради забезпечити виконання даних заходів у вказані терміни.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Р.Маланія та заступників міського голови Т.Гайдукевич, І.Стецика.


Міський головаРоман Шрамов'ят

Всі розпорядження

Каталог україномовних сайтів

www.domivka.net - Домівка - українська мережа [Vox.com.ua] Портал українця Український рейтинг TOP.TOPUA.NET