УКРАЇНА
СТРИЙСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 27 листопада 2007 р. № 308
м. Стрий


Про затвердження заходів щодо запобігання торгівлі людьми


З метою виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2007 року № 410 “Про затвердження Державної програми протидії торгівлі людьми на період до 2010 року”, враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 вересня 2007 року № 974 “Про заходи щодо запобігання торгівлі людьми”:

1. Затвердити заходи щодо протидії торгівлі людьми в межах передбачених Програмою.

2. Відділу у справах сім'ї та молоді (О.Лесишин), Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (О.Дум'як), відділу освіти (М.Мазур), управлінню праці та соціального захисту населення (Б.Скоропад), міськрайонному центру зайнятості (Р.Вишньовська), відділу охорони здоров'я (О.Бегей), MB УМВС (С.Дулиш) забезпечити виконання заходів.

3. Інформацію про виконання заходів подавати у відділ у справах сім'ї та молоді раз на півроку до 5 числа місяця, що настає за звітним періодом.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Т.Гайдукевич.


Міський головаРоман Шрамов'ятДодаток
до розпорядження міського голови
від 27 листопада 2007 року № 308


ЗАХОДИ
щодо протидії торгівлі людьми

1. Сприяти працевлаштуванню молоді та особам що постраждали від торгівлі людьми.

Відділ у справах сім’ї та молоді, міськрайонний центр зайнятості, управління праці і соціального захисту населення, ЦСССДМ.
Постійно.

2. Забезпечити дотримання законодавства під час організації оздоровлення та відпочинку дітей за кордоном, а також у роботі інших закладів, у яких перебувають або утримуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Відділ у справах сім’ї та молоді, відділ освіти, відділ охорони здоров'я.
Постійно.

3. Систематично проводити серед осіб групи ризику консультаційну та роз'яснювальну роботу, надавати їм адресну допомогу.

ЦСССДМ, відділ у справах сім’ї та молоді, відділ освіти, MB УМВСУ у Львівській області.
Постійно.

4. На основі науково обґрунтованих методик виявляти та ставити на облік осіб, які можуть стати об'єктами торгівлі людьми, забезпечити проведення з ними індивідуально-профілактичної роботи.

MB УМВСУ у Львівській області, відділ освіти, відділ охорони здоров'я, ЦСССДМ, управління праці та соціального захисту населення, міськрайонний центр зайнятості.
Починаючи з 2008 року.

5. З метою підвищення рівня інформованості населення про засоби й методи, які використовують торгівці людьми, а також про потенційний ризик експлуатації, насильства та зловживань стосовно нелегальних мігрантів систематично організовувати проведення інформаційно-просвітницьких заходів щодо запобігання торгівлі людьми. Запровадити у ЗМІ окремі рубрики, у яких оприлюднювати наслідки нелегального виїзду за кордон з метою працевлаштування.

Відділ у справах сім’ї та молоді, ЦСССДМ, MB УМВСУ у Львівській області, відділ охорони здоров'я.
Постійно.

Всі розпорядження

Каталог україномовних сайтів

www.domivka.net - Домівка - українська мережа [Vox.com.ua] Портал українця Український рейтинг TOP.TOPUA.NET