УКРАЇНА
СТРИЙСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Від 3 квітня 2007 р. № 75
м. Стрий


Про організацію та проведення місячника з облаштування спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, школах, училищах


На виконання доручення голови Львівської облдержадміністрації від 07.03.2007р. № 36 та з метою поліпшення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою та масовим спортом різних верст в населення, активізації процесів будівництва, ремонту і облаштування спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання, навчання та у місцях масового відпочинку населення:

1. Провести з 11 квітня по 11 травня 2007 року в Стрию місячник з облаштування спортивних споруд та майданчиків в школах, училищах, за місцем проживання, у місцях масового відпочинку населення (надалі – місячник).

2. Утворити організаційний комітет для здійснення керівництва підготовкою та проведення місячника в складі:

Гайдукевич Т.І. – заступник міського голови, голова оргкомітету;

Коханчик В.Ф. – в.о. начальника відділу фізичної культури і спорту, заступник голови оргкомітету, відповідальний секретар;

Члени оргкомітету:

Мазур М.Й. – начальник відділу освіти;

Капало О.Б. – директор ВХПУ;

Кухар О.П. – директор ДЮСШ;

Кухар Р.П. - директор СШ № 10;

Сенів С.Й. – начальник КП “Мрія”;

Мазяк Р.С. – голова міського центру “Спорт для всіх” (на громадських засадах).

3. Відділам освіти (М.Мазур), фізичної культури і спорту (В.Коханчик), директорам шкіл та училищ, начальникам КП визначити конкретні спортивні споруди і майданчики та обсяг робіт для їх облаштування в процесі місячника, скласти план роботи та подати інформацію про проведені роботи до 11.05.2007р.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Т.Гайдукевич.


Перший заступник міського головиРоман Маланій