17.06.2012, 18:52

Розмаїття подій одного дня: ювілей, презентація, протест і творча зустріч

Ювілей кредитної спілки

14 червня у Стрию в Народному домі (вул. Народна 8) відбулося відзначення 20-річчя створення кредитової спілки “Вигода” у Стрию.

Презентація ГО “Чесно”

Цього ж дня в Народному домі (вул. Народна 8) відбулася презентація громадянського руху “Чесно”, котру провів її функціонер зі Львова Остап Стахів. Організовано стрийську організацію, котру очолив Костянтин Назаренко, що очолює організацію “Новий Стрий”.

Проти гендеру та ювенальної юстиції

Одночасно з вищезгаданими подіями вулицями міста пройшла театралізована хода в тенденційному виконанні проти конституційних змін щодо тендерної рівності та ювенальної юстиції, котру вчергове організовано ГО “Територія життя”.

Творча зустріч

14 червня у Стрию в “Книгарні” (вул. Стецька 3) відбулася з молодою поетесою Оксаною Проців, котра зараз живе в канадійському Торонто, яка родом Миколаєва. Вона розповіла про власне життя та творчість, прочитала свої вірші.