18.06.2012, 10:10

Події 17 червня 2012 року

15 – 17 червня у Стрию на майдані Незалежності проведені чергові акції комітету національної дії з засудженням антиконституційного законопроекту Колісніченка –Ківалова “Про засади державної мовної політики”, прийнята ВРУ у першому читанні 5 червня 2012 року. Анонсовано зголошення бажаючих на поїздку до Києва на 21 червня, коли ВРУ провадитиме розгляд даного закону в другому читанні.

17 червня у Стрию в міському будинку культури (Крушельницької 18) відбувся концерт чоловічого хору “Каменяр” (художній керівник Степан Целюх) з нагоди п”ятиріччя присвоєння йому звання муніціпальний.