21.06.2012, 15:16

Відбулося засідання виконавчого комітету

21 червня у Стрию відбулося засідання виконкому міської ради, на порядку денному якого розглядалися 28 питань, серед яких: виконання міського бюджету за І квартал 2012 року, підготовка міста до роботи в осінньо – зимовий період 2012-2013 років, взяття на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов, надання в оренду нежитлових приміщень, надання дозволів на будівництво та реконструкцію, надання одноразової грошової допомоги громадянам міста, вирішення питань неповнолітніх, затвердження плану роботи виконкому міської ради на друге півріччя 2012 року тощо.