21.06.2012, 15:02

Оздоровлення дітей влітку 2012 року

У місті починаючи з кінця травня функціонувала мережа з 16 оздоровчих закладів, з них 14 пришкільних таборів, 1 на базі ДНЗ № 15 (сиротинець) та 1 – профільний (на базі ЦТДЮ). Режим роботи з 9.00 год. до 15.00 год. , з разовим гарячим харчуванням на суму 12,00 грн. на особу у всіх таборах. Тривалість відпочинкової зміни – 14 днів.

На оздоровлення дітей та молоді влітку 2012 року з міського бюджету виділено 253,7 тис. грн. Ці кошти витрачено на оздоровлення 1497 дітей в оздоровчих таборах з денним перебуванням при школах міста і оздоровлення 24 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, які перебувають у ДНЗ № 15 (сиротинець). Ще 1796 дітей зі шкіл оздоровлювалися за батьківські і спонсорські кошти. Всього у пришкільних відпочинкових таборах оздоровлювалося 3293 дітей. Протягом оздоровчої кампанії 2012 року послугами оздоровлення та відпочинку заплановано охопити 55 % дітей та учнівської молоді (без учнів 11 класів).

З 27 травня розпочався виїзд дітей пільгових категорій в оздоровчі табори за межі області, а саме до Криму, Одеси, Одеської і Запоріжської областей та Дрогобицького і Перемишлянського районів.