25.06.2012, 17:03

Загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна»

На виконання Указу Президента України від 24 вересня 2005 №1337 «Про вдосконалення проведення виставково-ярмаркових заходів у Національному комплексі «Експоцентр України», відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 27.02.2012 № 7221/1/1-12, з 14 по 17 серпня 2012 у м. Києві буде проходити загальнодержавна виставкова акція «Барвиста Україна».

В рамках даної виставкової акції будуть представлені регіональні та галузеві експозиції усіх областей України. Разом з цим проходитиме конкурс «Кращий вітчизняний товар 2012 року». Участь у конкурсі сприятиме просуванню та утвердженню регіональних виробників, їх торгових марок та товарів на внутрішньому та зовнішньому ринках. Переможці конкурсу отримують дипломи і медалі «Кращий вітчизняний товар 2012 року», «Виробник кращих вітчизняних товарів» та «Золотий символ конкурсу».

Виставка «Барвиста Україна» супроводжується комплексом презентаційних та культурно-мистецьких заходів, зокрема, проведенням фестивалю «Мистецькі барви», Днів областей, Ярмарку до Дня Незалежності та етнографічної експозиції «Містечко майстрів» з презентацією робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва регіонів України.

Участь у виставці дасть змогу підприємствам області представити та реалізовувати продукцію серед численних відвідувачів виставки і укласти угоди на постачання продукції в інші регіони України.

За більш детальною інформацією звертатись в головне управління економіки та промислової політики Львівської облдержадміністрації (ел.адреса: pelykhovskyi@loda.gov.ua, тел./факс: 261-26-65, 261-31-42, 261-27-13).