27.06.2012, 10:05

Міжнародна виставка виробничих технологій у м.Чикаго

У період з 10 по 15 вересня 2012 року проходитиме 29 Міжнародна виставка виробничих технологій (International Manufacturing Technology Show 2012, далі IMTS 2012) у м. Чикаго (США) у виставковому центрі «McCormick Place».

Організаторами заходу виступають Асоціація виробничих технологій (The Association for Manufacturing Technology) і всесвітньо відома виставкова компанія «Hannover Messe».

Важливою особливістю IMTS 2012 є те, що у рамках виставки її учасники матимуть можливість не лише ознайомитись з новими ідеями та технологіями, але й побачити новітнє обладнання.

Основними тематичними розділами, які будуть представлені в рамках виставки IMTS 2012, визначені, зокрема, такі:

1) пили та інструменти, обладнання для абразивної обробки;

2) лазерні системи;

3) електроерозійне обладнання і станки;

4) обладнання і технології для різки металів;

5) автоматизоване проектування, управління та виробництво;

6) елементи машин для зменшення забруднення навколишнього середовища;

7) установки для збірки і монтажу;

8) додатковий інструмент та кріплення.

В рамках 29 Міжнародної виставки виробничих технологій IMTS 2012 12 вересня 2012 року відбудеться V щорічна конференція із проблематики чистих технологій (Midwest Clean Tech 2012).

Згідно програмою, увагу учасників майбутньої конференції планується зосередити на інноваційних підходах у таких сферах діяльності, як: машинобудування, енергозберігаючі технології, фінансування та інвестиційна діяльність, харчова промисловість та сільське господарство, виробництво та матеріально-технічне забезпечення, передові системи і технології.

За більш детальною інформацією щодо програм виставки IMTS 2012 і конференції «Midwest Clean Tech 2012», порядку оформлення заявок на участь та інших організаційних питань можна знайти на сайтах: www.midwestcleantech.com та www.imts.com/intl/reg.cfm.