06.07.2012, 16:07

Відділ у справах сім’ї та молоді Стрийського міськвиконкому інформує про можливість скористатися послугами оздоровлення

Управління з питань сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації з метою організації оздоровлення та відпочинку дітей не тільки пільгових категорій, а й бажаючих отримати послуги оздоровлення та відпочинку на березі Чорного та Азовських морів, відділ у справах сім’ї та молоді Стрийського міськвиконкому інформує про можливість скористатися послугами оздоровлення, а саме, в оздоровчо-спортивний табір «Лісотехнік» (Миколаївська область, смт.Рибаківка, Чорне море) табір «Політехнік–3» (Миколаївська область, смт.Коблево, Чорне море) та табір "Одісей" (Запорізька область, смт.Кирилівка, Азовське море).

Оздоровитись та відпочити в даних дитячих оздоровчих закладах можуть діти віком 7-17 (включно) років, один з батьків яких офіційно працює. Для включення дитини до списку осіб необхідно подати до відділу сім’ї та молоді Стрийського міськвиконкому наступні документи:

• заяву батька/матері,
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • довідку з місця праці батька або матері.

Вартість доплати в табір «Лісотехнік» становить:

• у серпні 2012 року (за 14 днів перебування в таборі) – 840 грн. та послуги за проїзд 443,45 грн., або 257,45 грн. для пільгового проїзду. Зміна з 15-28 серпня.

Вартість доплати в табір «Політехнік–3» становить:

• у серпні 2012 року (за 14 днів перебування в таборі) – 840 грн. та послуги за проїзд 443,45 грн., або 257,45 грн. для пільгового проїзду. Зміна з 16-29 серпня.

Вартість доплати в табір «Одісей» становить:

• у серпні 2012 року (за 14 днів перебування в таборі) – 980 грн. та послуги за проїзд 495,33 грн., або 193,33 грн. для пільгового проїзду. Зміна з 7-20 серпня.

Просимо звертатися у відділ у справах сім’ї та молоді Стрийського міськвиконкому (вул.Шевченка,71, каб.30. тел. 7-14-18).