16.07.2012, 13:17

Фестиваль авторської пісні

15 липня у Стрию в Народному домі (вул. Народна 8) відбувся гала-концерт переможців фестивалю авторської пісні “Хто живий-в ряди ставай”, який проводився під егідою стрийського клубу авторської пісні “Галактіон” імені Романа Купчинського в рамках світового фестивалю українських кредитових спілок. Професійне журі, котре очолив відомий український бард Ігор Жук, визначило переможців зі Стрия, Львівщини, України, котрим були вручені дипломи, премії та книги про незабутнього автора “Червоної рути” Володимира Івасюка.