20.07.2012, 14:06

Відбулось чергове засідання міськвиконкому

19 липня у Стрию міський голова Роман Шрамов’ят провів засідання виконкому міської ради. На порядку денному розглядалося 31 питання, серед яких, – стан виконання заходів з підготовки навчальних закладів до нового 2012-2013 навчального року, надання грошових допомог громадянам міста, задовільнення прав дітей, оформлення та реєстрація права власності на об”єкти нерухомого майна, надання в оренду нежитлових приміщень, затвердження умовних часток земельних ділянок вбудованих приміщень підприємців, надання дозволів на виготовлення будівельних паспортів, визнання правомірними будівель громадянам міста, розгляд заяв щодо постанов адмінкомісії тощо.