23.07.2012, 12:05

Міський голова Р.Шрамов'ят провів виробничу нараду з керівниками комунальних служб

23 липня у Стрию міський голова Роман Шрамов’ят провів виробничу нараду з керівниками місцевого самоврядування. Він відзначив успішне виконання завдань цьогорічної Програми економічного та соціального розвитку на об”єктах міста з благоустрою, ремонту. Треба прискорити ремонт доріг, закладів освіти. Грунтовно підготуватися до виконкому та сесії міської ради у вересні, які будуть розглядати виконання поточної програми. У відповідній програмі на наступний рік треба виділити кошти на ремонт та прокладку тротуарів, ремонт внутрідворових проїздів, ремонту ліфтів, обладнання дитячих майданчиків. Гідно зустріти свято державного прапора та 21-у річницю Незалежності України тощо.