24.07.2012, 18:00

Події: урочиста хода, відпуст до чудотворної ікони та книжкова толока

Книжкова толока

21 липня у Стрию В приміщенні Народного дому (вул. Народна ) завершилася Книжкова толока “Купуй та читай українське” в рамках світового фестивалю українських кредитових спілок. Зокрема перед учасниками толоки виступили Василь Шкляр, Володимир Лис, Ірина Фаріон.

Урочиста хода

21 липня вулицями Стрия пройшла урочиста хода в рамках світового фестивалю українських кредитових спілок, в котрій прийняли участь учасники етнофестивалю “Стрийські потоки на чолі з Народною артисткою України Ніною Матвієнко, книжкової толоки “Читай та купуй українське”, мистецького пленеру “Стрийська палітра”.

Відпуст до чудотворної ікони

20-21 липня у Стрию відбувся відпуст до Чудотворної ікони Ліської Божої Матері у Кафедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці, зокрема пройшов похід з іконою вулицями міста та Архиєрейська Божественна Літургія, котру очолив Владика Тарас Сеньків, Апостольський Адміністратор Стрийської Єпархії УГКЦ.