25.07.2012, 17:10

Відбулись навчання з цивільного захисту населення

24 липня у Стрию згідно плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2012 рік, розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 27.12.2012 р. було проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту Стрийської міської ланки Львівської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту по темі: “Дії органів управління та сил ЦЗ міської ланки територіальної підсистеми ЄДС НС при виконанні заходів цивільного захисту з запобігання виникненню НС техногенного і природного характеру в екстримальних умовах мирного часу та ліквідації їх наслідків”. Керівник навчання – заступник начальника ГУ з питань НС Львівської ОДА – Борисенко Віктор Романович.