25.04.2014, 08:03

Невідшкодовані суми ПДВ можна отримати у вигляді облігацій

Стрийська ОДПІ Головного управління Міндоходів у Львівській області інформує, що Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 27.03.2014 р. №1165-VII запроваджено нову форму бюджетного відшкодування ПДВ у вигляді облігацій внутрішньої державної позики (доповнено новим пунктом 23 підрозділ 10 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ).

Можуть отримати відшкодування ПДВ шляхом оформлення облігацій платники, в яких суми, задекларовані до відшкодування до 1 січня 2014 року, підтверджені результатами перевірок і не відшкодовані станом на 03 квітня 2014 року.

Порядок випуску, обігу, погашення зазначених облігацій внутрішньої державної позики, а також нарахування процентів на них затверджується Кабінетом Міністрів України. Оформлення облігацій прирівнюється до отримання платником податків бюджетного відшкодування шляхом перерахування коштів із бюджетного рахунка на рахунок платника ПДВ.

Інформаційно–комунікаційний сектор Стрийської ОДПІ ГУ Міндоходів у Львівській області