07.02.2018, 11:22

Відбудеться безкоштовний семінар на тему: «Соціальне підприємництво в сфері послуг»

Наше місто збагатилося на ще одну довгожительку. 5 лютого цього року виповнилося сто років стриянці Ніні Георгіївні Соколовській. Привітати ювілярку прийшли діти та внуки, а також керівники Стрийської міської ради. Заступник міського голови Стрия Роман Волинець вручив п.Ніні квіти від міського голови Романа Шрамов’ята, побажав їй міцного здоров’я, радості від кожного прожитого дня, домашнього затишку, подякував доньці п.Людмилі, яка доглядає столітню матір, за турботу та любов, якою оточили стареньку.

Педагог за професією, Ніна Григорівна виховала не одне покоління українців, навчила їх бути чесними, відповідальними, долати труднощі, а головне – любити та цінувати життя, приносити користь суспільству. Це і є, на думку ювілярки, таємниця довголіття.

Не дивлячись на свій вік, столітня стриянка бадьора та весела, цікавиться життям міста, у якому живе, подіями, що відбуваються в Україні та світі. Переступивши столітній поріг, Ніна Соколовська бажає стриянам добра, миру, довголіття, плідної праці на благо рідного міста, Української держави, дякує керівникам Стрия за опіку та турботу про своїх довгожителів.