23.02.2018, 09:14

Виконком Стрийської міської ради проводить конкурсний відбір банків на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозит

Сума коштів складе 20,0 млн.грн. і вклад буде здійснено на термін не менше трьох місяців у березні 2018 року.

Пропозиції щодо умов ефективного розміщення коштів міського бюджету просимо подати до 28 лютого 2018 р за адресою: м.Стрий, вул.Шевченка, 71, міська рада, фінансове управління, каб.33.

Засідання комісії по розгляду пропозицій відбудеться 28 лютого 2018 року о 10 год. в кабінеті №22 в приміщенні міської ради.

Також, просимо подавати довідку про відповідність банку вимогам пп.6 п.3 «Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року.