06.04.2018, 12:33

Шановні стрияни!

Від щирого серця вітаю Вас з величним святом — Воскресінням Христовим!

Цей день особливий для всього християнського світу, адже несе довгоочікувану радість — воскресіння Сина Божого, наповнює наші серця світлом любові і всепрощення, надією на Боже благословення, вірою у щасливе майбутнє Української держави, кожної української родини. Світлі дні Великодніх свят нагадують нам, що тільки добрими справами і праведним життям, угодним Господу, в мирі, єдності та злагоді подолаємо усі труднощі та виклики сьогодення. Доля української нації уподібнюється життю Сина Божого: скільки б вороги не намагалися знищити світлу і чисту душу українського народу, з Божою допомогою Україна знову і знову постає сильною і незалежною державою. Віримо, що і в нинішній нелегкий для України та українців час, Господь з нами, допоможе побороти зло, подарує мир та процвітання українській землі.

Дорогі стрияни, я вдячний Вам, що Ви непохитні у своєму прагненні йти вперед, долаючи життєві негаразди, працювати задля блага рідного міста, Української держави. Нехай у Ваших оселях панує мир і достаток, нехай кожен прожитий день приносить нові злети і перемоги.

Мої сердечні вітання усім, для кого Бог і Україна понад усе — колишнім воїнам ОУН-УПА, героям Євромайдану та АТО, духовним отцям стрийських храмів, які словом Божим згуртовують громаду міста для добрих справ та допомоги фронту, родинам загиблих героїв, усім людям доброї волі, які вносять свій вклад у нашу перемогу.

Щастя Вам і миру, дорогі стрияни! Нехай Великодні дзвони принесуть у Ваші родини радість і благополуччя, наповнять серця вірою, надією, любов'ю, а Господня ласка зійде на українську землю миром і благодаттю, додасть усім нам здоров'я, душевної чистоти, життєвих сил, оптимізму. Нехай воскреслий Христос благословить Україну на мирне і щасливе майбутнє.

Веселих і щасливих Вам Великодніх свят!

Христос воскрес!

Міський голова Стрия