12.04.2018, 17:43

Круглий стіл з платниками податків

Днями начальник Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Роман Гладій провів «круглий стіл» з платниками податків.

Під час зустрічі мова йшла про легалізацію трудових відносин роботодавців з найманими працівниками, про заходи запобігання проявам корупції з боку працівників фіскальної служби, про електронні сервіси ДФС для комфортного ведення бізнесу. А також особливі увагу чиновник приділив темі декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017 року. Роман Михайлович роз’яснив присутнім про порядок та способи подання декларації: це можна зробити особисто або уповноваженою на це особою; можна поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання; засобами електронного зв’язку в електронній формі. Суму податкового зобов’язання потрібно сплатити до 1 серпня 2018 року. Крім того посадовець зауважив, що громадянам, які отримували доходи, із яких під час їх нарахування чи виплати протягом 2017 року податок не утримувався, чи одержували доходи від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів, а також отримували іноземні доходи, необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи.

Сектор організації роботи Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області