11.05.2018, 11:37

Інформація про проведені засідання містобудівної ради

7 травня 2018 року в приміщенні міськвиконкому по вул. Т.Шевченка, 71 за участі членів містобудівної ради та громадськості, відбулось засідання містобудівної ради та громадське слухання по розгляду детального плану території (містобудівної документації).

На засіданні за інформацією заступника голови містобудівної ради, начальника відділу архітектури та містобудування М.Дребот було розглянуто детальний план території по вул. П.Мирного (на власних земельних ділянках). Протягом місяця, за зверненням суміжних користувачів були внесені деякі зміни до доповнення. Під час засідання містобудівної ради на запитання членів містобудівної ради були надані відповіді та пояснення розробником детального плану території - архітектором Т.Дириком.

Внаслідок обговорення вирішено погодити та винести на розгляд чергової сесії Стрийської міської ради згаданий детальний план території.