11.05.2018, 17:24

Шановні стриянки, дорогі матері!

Прийміть найщиріші вітання зі Святом Матері, яке відзначаємо в другу неділю травня.

Це свято об'єднує нас, наповнює серця теплом, повертає у незабутні хвилини, осяяні материнською любов'ю. Не даремно кажуть, що любов матерів змінює світ на краще, збагачує його щирою турботою про дітей, ніжністю та жертовною працею на благо своїх родин, рідної землі — колиски роду, нації. Саме від матерів залежить сімейний затишок, родинне щастя, майбутнє наших дітей. Вони не лише бережуть сімейне вогнище, а й дбають про духовні надбання народу, закладаючи у душі дітей християнські чесноти, любов та повагу до національних святинь.

Сьогодні українська жінка — це мати-трудівниця, громадська діячка з активною життєвою позицією, яка вносить вагомий вклад у державотворення. Я щиро вдячний жіночій громаді Стрия за їхні небайдужість, патріотизм, творчу енергію, почуття відповідальності перед суспільством та історією. Вам випала особлива доля — ростити героїв, готових ціною власного життя стати на захист Української держави.

Ми схиляємо голови перед матерями, чиї сини увійшли в історію нашого міста, України, захищаючи честь і гідність українців на Євромайдані, соборність українських земель — в зоні АТО. Нехай Небесна Мати Богородиця береже матерів, захищає наших дітей, дарує щасливу долю матері-Україні.

Нехай до Вас, дорогі матері, доля завжди буде прихильною, а Господь винагородить за материнську любов, терпіння, світло душі, яким наповнюєте світ. Здоров'я Вам, родинного затишку та благополуччя, радості від дітей, внуків, чоловіків. Нехай Всевишній благословляє Вас і Ваші родини на довгі роки життя, дарує мир і чисте небо над Україною.