30.05.2018, 08:46

Освячення пам'ятників загиблим воїнам АТО

27 травня на стрийському кладовищі, на Алеї почесних поховань відбулася панахида та посвячення збудованих пам'ятників загиблим у війні з російським загарбником — Андрію Безручаку, Володимиру Василевському, Володимиру Власюку, Андрію Гуку. Освятив пам'ятники отець Василь Горечко. Вшанувати пам'ять героїв АТО прийшли рідні, побратими по зброї, представники влади, громадськість.

Розпочалося освячення виконанням гімну України. Виступаючі подякували героям АТО за їхні мужність і героїзм, які проявили, захищаючи кордони Української держави.

Даниною пам'яті героям прозвучала літературно- музична композиція “Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі”.

Вдячні стрияни запалили свічки та поклали квіти до пам'ятників загиблим героям АТО.

Того дня, у свято Зіслання Святого духа, священники Стрийської єпархії УГКЦ, УПЦ КП провели відправи на могилах стриян, захоронених на стрийському цвинтарі.

Фото Галини Данильців