05.06.2018, 08:38

Інформація про проведені засідання містобудівної ради

21 травня 2018 року в приміщенні міськвиконкому по вул. Т.Шевченка, 71 за участі членів містобудівної ради та громадськості, відбулось засідання містобудівної ради та громадське слухання по розгляду детальних планів території (містобудівної документації).

На засіданні за інформацією заступника голови містобудівної ради, начальника відділу архітектури та містобудування М.Дребот були розглянуті детальні плани території по вул. Коновальця (поряд з будинком №1), на просп. Чорновола, 22-24. Під час засідання містобудівної ради на запитання членів містобудівної ради були надані відповіді та пояснення розробником детальних планів території - архітектором Т.Дириком. Свою думку по питанню будівництва адміністративної будівлі Стрийської прокуратури по вул. Коновальця, також висловили Д.Михаць, І.Левицький та інші.

Внаслідок обговорення вирішено детальний план території по вул. Коновальця, не погоджувати та додатково вивчити.

Детальний план території на просп. Чорновола, 22-24 вирішено погодити та винести на розгляд чергової сесії Стрийської міської ради.

Відділ архітектури та містобудування Стрийського міськвиконкому