08.06.2018, 18:36

До відома громадян одержувачів субсидії, які економно споживали енергоресурси

Управління праці та соціального захисту населення доводить до відома громадян одержувачів субсидії, які економно споживали енергоресурси та станом на 1 травня 2018 року мали невикористану субсидію (переплату) на оплату комунальних послуг з постачання і розподілу природного газу та постачання і розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, про необхідність до 1 вересня 2018 року звернутись в управління з:

• особистою заявою,
  • копією паспорта,
  • копією ідентифікаційного номера
  • та відкритим особовим рахунком у банківській установі (Ощадбанк, Приватбанк).

У заяві окрім номеру рахунку у банківській установі, необхідно вказати номер особового рахунку за газ та послуги газопостачання.

Монетизації підлягає частина невикористаної суми субсидії, що в грошовому еквіваленті не перевищує 100 куб. метрів природного газу (695,79 грн.). Громадянам, які мали невикористану субсидію на меншу суму, повертається фактична сума зекономлених коштів.

Список осіб, які за інформацією Стрийського РВ ТОВ «Львівгаз збут» мають право на монетизацію, та зразок заяви знаходяться у громадській приймальні управління.

Начальник управління Станіслав Панилик

Зображення з сайту "Львів-місто натхнення"