22.03.2021, 09:07

Представники міської влади провели зустріч із керівництвом Південного РЕМу

Представники міської влади провели зустріч із керівництвом Південного РЕМу (керівник Володимир Вишневський, головний інженер Роман Дутко та його заступник Василь Юрця) щодо співпраці та порозуміння.

Стрийська сторона висловила перелік пропозицій та зауважень. Найперше - це перенесення центру Південного РЕМу з Дрогобича до Стрия.

Після обговорення це питання залишається відкритим, фінальне рішення має прийняти Львівобленерго. Були зауваження щодо заміни дерев’яних електроопор, поганої напруги у селах Кути, Луги та щодо роботи по очищенню зелених насаджень по лініях електромереж. У цих питаннях домовились про узгоджену та ефективну роботу.

Також обговорили та погодили програму капітального ремонту на 2021 рік у селах Йосиповичі, Угерсько, Добрівляни, Ланівка, Жулин та у Стрию вулиць Заньковецької, Шашкевича і Крива.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.