23.03.2021, 11:24

Стрий цьогоріч продовжує реалізацію проекту “Стрийське Поле Надії”.

ГО Культурно-Просвітницький Центр ім. К. Макушинського польської громади міста Стрия цьогоріч продовжує реалізацію проекту “Стрийське Поле Надії”, який з 2015 року став загальноукраїнським. Метою проекту є допомога онкохворим дітям та просвітницька діяльність спрямована на привернення уваги дітей, молоді і дорослих до чужого болю.

Перший етап – виготовлення символічних нарцисів, відбувся вже минулих вихідних. Наступним кроком буде збір благодійних коштів 28 березня під костелом Різдва Пресвятої Богородиці та 25 квітня під іншими церквами міста та сіл Стрийщини. Ці дати обрані не випадково. Саме в ці дні християни Григоріанського та Юліанського календарів святкуватимуть Вербну неділю.

Долучайтеся до благодійного проекту. Про всі деталі можна дізнатися у Центрі ім.К.Макушинського у Стрию (вул. Т.Шевченка, 191).