24.03.2021, 16:20

У Стрию будуватимуть завод на 150 робочих місць.

Сьогодні у Стрийській міській раді голова Олег Канівець підписав меморандум про співпрацю з Дмітрієм Рудченком, генеральним директором ТОВ «АЕРОК». Компанія на ринку України з 2007 року і є найбільшим виробником якісного та екологічного автоклавного газобетону.

Два підприємства «АЕРОК» вже успішно працюють у Київській області, третій планують через півтора року запустити у Стрию із сучасними автоматизованими потужностями. Цикл виробництва є повністю замкнутим і не становить небезпеки для довкілля.

Нове підприємство буде зареєстрованим у Стрию, вул.Промислова, 4.

Компанія має чудову репутацію і завжди успішно співпрацює з місцевими органами місцевого самоврядування. До слова, уже розпочинається пошук працівників для нового заводу.