26.03.2021, 16:10

Оголошення

В розділі «Економіка, підприємництво та регуляторна політика» опубліковано проєкт рішення Стрийської міської ради «Про затвердження правил благоустрою Стрийської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу.

Введення в дію зазначеного рішення спрямоване на упорядкування благоустрою та підтримання екологічної чистоти і порядку на території Стрийської територіальної громади, встановлення законодавчо врегульованих прав і обов’язків та підвищення відповідальності керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності та громадян для забезпечення умов, сприятливих для життєдіяльності людини.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовій формі на адресу розробника у відділ (інспекція) з благоустрою (м. Стрия вул. Шевченка, 71, каб.31) протягом місяця з дня оприлюднення проєкту даного регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.