26.03.2021, 16:20

Повідомлення

В розділі «Економіка, підприємництво та регуляторна політика» опубліковано проєкт рішення виконавчого комітету Стрийської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №35 від 05.02.2021р. «Про затвердження Положення про оренду окремих конструктивних елементів благоустрою комунальної власності на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та рекламоносіїв» та аналіз його регуляторного впливу.

Введення в дію зазначеного рішення спрямоване на наповнення міського бюджету, упорядкування відносин між орендодавцем та орендарем.

Пропозиції та зауваження щодо проєкту даного регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовому або електронному вигляді на адресу розробника у відділ з питань приватизації та управління комунальним майном (м. Стрий вул.Шевченка,71, тел.7-12-25, каб.29, e-mail: stryimvk@ukr.net) протягом місяця з дня оприлюднення проєкту даного регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.