29.03.2021, 14:37

Шановні мешканці!

Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА інформує, що з початку року в області виникло 63 пожежі в екосистемах, спричинених випалюванням сухостою, на загальній площі понад 14 га.

Недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема, навмисне підпалювання сухої трави призводить до загоряння торфовищ, лісової підстілки, лісу та сміттєзвалищ. Як наслідок – масштабні пожежі, які є загрозою не лише довкіллю, житловим будинкам та інфраструктурі, але й життю і здоров’ю людей.

Нагадуємо, за порушення правил пожежної безпеки передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.