02.04.2021, 15:40

Відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради.

15 квітня 2021 року відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради. Розглядатимуться питання:

• Про затвердження заходів із підготовки закладів освіти Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області до роботи в 2021-2022 навчальному році.
  • Про надання матеріальної допомоги матерям з нагоди святкування Дня Матері.
  • Про надання грошової допомоги членам сімей загиблих учасників АТО.
  • Про надання грошової допомоги в зв’язку відзначення 35-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
  • Про надання грошової допомоги членам громадських організацій осіб з інвалідністю з нагоди Великодніх свят.
  • Про надання одноразової грошової допомоги громадянам Стрийської територіальної громади.
  • Про дозвіл на обдарування гр. (…).
  • Про дозвіл на обдарування (…).
  • Про дозвіл на укладення договору міни.
  • Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини (…), (…) р.н., для її тимчасового виїзду за межі України.
  • Про затвердження висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дітей: (…), (…) р.н., (…),(…) р.н., для їхнього тимчасового виїзду за межі України.
  • Про затвердження заходів щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років.
  • Про затвердження норм надання послуг з поводження з побутовими відходами в населених пунктах (селища та сіл) Стрийської ТГ на 2021-2026 роки.
  • Про затвердження акту обстеження зелених насаджень та видачу ордера на видалення аварійно-небезпечних дерев.
  • Про зарахування на квартирний облік громадян, які потребують покращення житлових умов.
  • Про переоформлення договору найму житла з громадянами.
  • Про передачу житлових будинків на самостійне управління співвласникам.
  • Про оформлення, реєстрацію та видачу права власності на об’єкти нерухомого майна.
  • Про розгляд виконавчого листа №380/6195/20 від 12.11.2020 року про повторний розгляд заяви (…) та заяви (…) від 05.03.2021 року.
  • Про затвердження складу містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури.
  • Про затвердження Положення про відділ праці та соціально-трудових відносин у новій редакції.
  • Про затвердження Положення про відділ інформаційних технологій.
  • Про організацію та забезпечення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2021 році.
  • Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньому (…).
    Проекти рішень засідання виконкому 15.04.2021р.