05.04.2021, 11:30

Орендарі земельних ділянок на території Стрийської ТГ заборгували понад 770 тис грн.

Інформацію про боржників надала місцева податкова інспекція.

На профільній комісії у Стрийській міській раді вивчили питання кожного орендаря, частина з яких є в судовому розгляді, частина – у виконавчій службі.

Усі вони отримали повідомлення та податкові рішення. У випадку несплати боргу, міська рада розриватиме договори оренди.

Також комісія розглянула питання по заборгованості заробітної плати суб'єктами господарювання Стрийської ТГ. Згідно з даними три підприємства Стрийщини заборгували своїм працівникам близько 9 млн грн.