09.04.2021, 15:50

Міський голова Олег Канівець відвідав заводи компанії «Аерок» у містах Обухові та Березані на Київщині.

Оглянув всі потужності та особисто ознайомився з процесом виробництва автоклавного газобетону. Також у місцевій мерії зустрівся з головою Обухова Олександром Левченком, який розповів про всі вигоди від співробітництва з компанією «Аерок».

Наступного тижня у наше місто планує приїхати голова ЛОДА Максим Козицький, щоб спільно з інвестором відвідати території майбутнього заводу у Стрию.

Нагадуємо, 24 березня Стрийська міська рада підписала меморандум про співпрацю з ТОВ «Аерок».

У жовтні 2022 року у Стрию планують запустити новий завод із виробництва газобетону на території старих заводських приміщень.