14.04.2021, 16:34

На Стрийщині з’явиться новий пам’ятник.

Погруддя Філарета Колесси встановлять у селі Піщане, де народився славетний український композитор та академік. Скульптурне погруддя виготовить львівський скульптор Тарас Мороз, макет якого представив сьогодні на засіданні робочої групи у Стрийській міській раді.

Культурно-просвітницький проєкт реалізують з нагоди відзначення 150-річчя від Дня народження легендарного фольклориста та музикознавця.

Також в цей день проведуть Перший Всеукраїнський фестиваль народної пісні «Колесса Фольк UA - 2021», участь в якому візьмуть народні хорові колективи не лише зі Стрийщини, а й зі Львова.