14.04.2021, 17:45

Через Стрий пролягатиме нова дорога М-30.

Від Стрия до Ізварине. Через Стрий пролягатиме нова дорога М-30. Цей проєкт реалізовуватимуть у межах програми Президента України «Велике будівництво» і з нагоди 30-ї річниці Незалежності України. З державного бюджету на реконструкцію та капітальний ремонт цієї дороги виділять близько 1 млрд 800 млн грн.

Сьогодні, 14 квітня, Стрийська міська рада, Львівська ОДА та Служба автомобільних доріг Львівщини підписали меморандум про співпрацю та взаємодію. Адже на території Стрийської громади відремонтують три важливі об’єкти державного значення. З місцевого бюджету на кожен з них виділять по 500 тис грн. на проектно-кошторисну документацію.

Голова Стрийської ТГ Олег Канівець, Голова Львівської ОДА Максим Козицький та керівник Служби автомобільних доріг Львівщини Олег Береза потиснули руки та привітали громаду Стрийщини з новими позитивними змінами.

Майбутні дорожні розв’язки передбачають весь безпековий комплекс: велодоріжки, тротуари, пішохідні переходи, якісне освітлення та відеоспостереження. А також розвантажать місто від великогабаритного транспорту.