16.04.2021, 15:05

На засіданні виконкому Стрийської міської ради затвердили рішення про одноразову соціальну грошову допомогу.

З нагоди Великодніх свят її отримають члени Стрийської міської та районної асоціацій інвалідів, товариств УТОГ, «Мозок» та УТОС. Розмір допомоги в сумі - майже 90 тисяч гривень.

Також у зв’язку з відзначенням 35-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС грошову допомогу отримають постраждалі внаслідок цієї катастрофи. Ця сума сягнула 76 тисяч грн.

До Дня матері, рішенням виконкому, матеріальну допомогу отримають жінки, які виховують п’ятеро і більше неповнолітніх дітей та члени сімей загиблих учасників АТО(ООС) та Героїв Небесної Сотні. Загальна сума - 63 тис грн.