19.04.2021, 14:30

ПОВІДОМЛЕННЯ

В розділі «Економіка, підприємництво та регуляторна політика» опубліковано проєкт рішення Стрийської міської ради «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів на території Стрийської територіальної громади» та аналіз його регуляторного впливу.

Введення в дію зазначеного рішення спрямоване на забезпечення упорядкування та експлуатації майданчиків для паркування, безпеки дорожнього руху, збільшення фінансових надходжень до міського бюджету.

Пропозиції та зауваження щодо проекту даного регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надсилати в письмовому або електронному вигляді на адресу розробника в управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Стрийської міської ради (м.Стрий вул. Шевченка, 71, каб. 30 тел. 7-13-81, e-mail: stryimvk@ukr.net) протягом місяця з дня оприлюднення проекту даного регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.