19.04.2021, 17:29

У Стрию відновлять сквер.

Місце відпочинку для стриян та гостей міста облаштує компанія LA П'єц на розі вулиць Є. Коновальця та Болехівська. Тут висадять дерева, встановлять лавки, вистелять бруківкою доріжки та зроблять освітлення. За кошти міського бюджету на місці старого фонтану збудують новий. Привертатиме увагу і стінопис, який намалюють на прилеглій стіні.

Сьогодні у Стрийській міській раді голова Олег Канівець та компанія LA П’єц, в особі Григорія Стриги та Романа Ференса, підписали меморандум про співпрацю з метою покращення благоустрою відпочинкових зон на території Стрийської територіальної громади.