20.04.2021, 15:05

Ось такі «знахідки», як на фото, регулярно витягають з каналізаційних труб стрийські комунальники.

Люди часто плутають унітаз зі сміттєвим відром і спускають туди все, що попадається під руки. Найпроблемнішими вулицями у нашому місті є Виговського, Саксаганського, Лесіва, Коссака та 50-річчя УПА.

Працівники КП «Стрийводоканал» вкотре нагадують споживачам, що у каналізацію не слід викидати побутове та будівельне сміття, підгузки, гігієнічні прокладки, ганчірки, консервовані овочі та фрукти, поліетиленові пакети тощо, адже усе це призводить до засмічення внутрішньобудинкових мереж водовідведення та може призвести до виникнення аварій.