22.04.2021, 14:48

Коли материнство – найвища нагорода.

За останні п’ять років у Стрию звання «Мати-героїня» присвоїли 5-ом жінкам. Таких багатодітних сімей на території Стрийської ТГ проживає - 42-є. Одна з родин виховує аж десятеро дітей.

Нагадаємо, звання «Мати-героїня» є державною нагородою. Її присвоюють Указом Президента України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей.

Окрім цього матері-героїні отримують нагрудний знак та посвідчення, а також одноразову винагороду в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму.