Стрийська міська радаСтрийська міська рада

офіційний сайтофіційний сайт

Рішення Стрийської міської ради


 


УКРАЇНА
СТРИЙСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
VII СЕСІЯ, VII ДЕМОКРАТИЧНЕ СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 23.11.2016 № 241
м. Стрий


Про надання дозволу на виготовлення проектів відведення земельних ділянок, технічних документацій щодо встановлення меж для передачі у власність громадянам в межах м.Стрия та внесення змін в рішення сесії


Розглянувши заяви громадян, які виявили бажання отримати у власність та оренду земельні ділянки у м.Стрию та керуючись ст.ст.118,121,34 Земельного кодексу України, ст.ст.50,55 Закону України” Про Землеустрій”, ст.33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про оренду землі” міська рада вирішила:

1. Дати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів, житлових будинків, господарських будівель і споруд та садівництва згідно додатку №1 (землі житлової та громадської забудови, землі сільськогосподарського призначення).

2. Дати дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, гаражів згідно додатку №2 (землі житлової та громадської забудови, землі сільськогосподарського призначення).

3.Дати дозвіл громадянам (учасникам АТО) на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, для гаражного будівництва згідно додатку №3 (землі житлової та громадської забудови, землі сільськогосподарського призначення).

4. Внести зміни:

  4.1 у рішення III сесії VII скликання від 17.02.2016р. №82 в додаток №1 на (...) та викласти в такій редакції Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передати у власність: гр.(...) по вул.І.Білозіра,10 площею 0,0216 га, кадастровий номер 4611200000:06:035:0115 змінивши цільове призначення земельної ділянки із земель іншої житлової забудови на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передати у власність.

  4.2 у рішення V сесії VII скликання від 14.06.2016р. №169 в додаток №1п.51 на (...) в частині площа змінивши з 0,0669 га на 0,1109 га за фактичними обмірами.

  4.3 у рішення V сесії VII скликання від 14.06.2016р. №169 в додаток №2 п.48 на (...) в частині „Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для передачі у власність” змінити на „Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність”.

  4.4 у рішення V сесії VII скликання від 14.06.2016р. №169 в додаток №2 п.49 на (...) в частині „Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність” змінивши на „Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для передачі у власність”.

  4.5 у рішення V сесії VII скликання від 14.06.2016р. №166 п.1 п.п.1.6 на (...) в частині „Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду” змінивши на „Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для передачі в оренду”.

  4.6 у рішення VI сесії VII скликання від 13.09.2016р. № 209 додаток №1 п.29 на (...) в частині „Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі у власність” змінивши на „Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для передачі у власність”.

  4.7 у рішення VI сесії VII скликання від 14.06.2016р. №169 додаток №1 п.1 на (...) в частині „Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду” змінивши на „Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для передачі в оренду”.

5. Вищевказаним громадянам згідно додатків представити виготовлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічні документації щодо встановлення меж для затвердження та прийняття рішення на сесії міської ради для передачі земельних ділянок у власність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань землекористування, охорони довкілля, будівництва та архітектури (І.Зрайло).
 

Міський головаРоман Шрамов’ят

НазадВсі рішення
 


міський голова міста Стрия
Роман Шрамов'ят


Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

ГАРЯЧА ІНТЕРНЕТ-ЛІНІЯ
з питань ЖКГ

Що думають стрияни про Голодомор

ВАЖЛИВО!


На допомогу сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту та екстремальних ситуаціях

Про порядок дій з отриманням інформації про вчиненння (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру

Введення в дію оновленої нормативно-грошової оцінки земель міста Стрия

 

ЩО НОВОГО
НА САЙТІ:


Останні новини:
Особливості ведення книги обліку доходів (витрат) підприємцями-платниками єдиного податку

Працівник звільняється в зв’язку з виходом на пенсію. Як оподатковується податком на доходи фізичних осіб вихідна допомога?

Засідання комісії захисту прав дітей

Нові нормативно-правові акти:
Додано новий розділ «Місцеві податки»

Розпорядження міського голови

Рішення сесій міської ради

Рішення міськвиконкому

 

НАША АДРЕСА:

82400, Львівська обл.,
 м. Стрий, вул. Шевченка, 71, тел. (03245) 52434, факс (03245) 71271

Економічний форум у Львові

Прогноз погоди у Стрию

Прогноз погоди в Стрию на найближчий місяць


СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини

На початок сторінки


Каталог україномовних сайтів [Vox.com.ua] Портал українця