Стрийська міська радаСтрийська міська рада

офіційний сайтофіційний сайт

Рішення Стрийської міської ради


  f


УКРАЇНА
СТРИЙСЬКА МІСЬКА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
XII СЕСІЯ, VII ДЕМОКРАТИЧНЕ СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 12.09.2017 № 404
м. Стрий


Про надання дозволу на виготовлення проектів відведення земельних ділянок, технічних документацій щодо встановлення меж для передачі у власність громадянам в межах м.Стрия та внесення змін в рішення сесії


Розглянувши заяви громадян, які виявили бажання отримати у власність та оренду земельні ділянки у м.Стрию та керуючись ст.ст.118,121,34 Земельного кодексу України, ст.ст.50,55 Закону України” Про Землеустрій”, ст. 33 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Дати дозвіл на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів, житлових будинків, господарських будівель і споруд та садівництва згідно додатку №1 (землі житлової та громадської забудови, землі сільськогосподарського призначення).

2. Дати дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, гаражів та садівництва згідно додатку №2 (землі житлової та громадської забудови, землі сільськогосподарського призначення).

3. Дати дозвіл громадянам(учасникам АТО) на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків,господарських будівель і споруд згідно додатку№3(із земель сільськогосподарського призначення).

4. Внести зміни:

    4.1 у рішення XXIV сесії VI скликання від 25.03.2014 р №470 додаток п.2 п.1 у зв'язку із смертю (...) на підставі свідоцтва про спадщину за законом змінити на (...).

    4.2 у рішення XXVI сесії VI скликання від 17.04.2014р №520 додаток 1 п.10 на (...) змінити в частині „надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність” на „надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для надання у власність.

    4.3 у рішення V сесії VI скликання від 14.06.2016 №169 додаток №2 на (...) в частині площа змінивши з 19 кв.м. на 35 кв.м у відповідності до висновку відділу архітектури.

    4.4 у рішення IX сесії VII скликання від 28.02.2017р. №336 додаток №1 п.9 на (...) в частині площа змінивши з 450 кв.м на 610 кв.м у відповідності до висновку архітектури.

    4.5 у рішення V сесії VII скликання від 14.06.2016р. №169 п.4 п.п4.16 на Стрийську міську раду (міське сміттєзвалище) в частині площа змінивши з 22,5 га на 23,1522 га у зв'язку з виготовленням детального плану території.

5. Вищевказаним громадянам згідно додатків представити виготовлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічні документації щодо встановлення меж для затвердження та прийняття рішення на сесії міської ради для передачі земельних ділянок у власність.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань землекористування, охорони довкілля, будівництва та архітектури (І.Зрайло).
 

Міський головаРоман Шрамов’ят

НазадВсі рішення
 


міський голова міста Стрия
Роман Шрамов'ят


Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

ГАРЯЧА ІНТЕРНЕТ-ЛІНІЯ
з питань ЖКГ

Що думають стрияни про Голодомор

ВАЖЛИВО!


На допомогу сім'ям з дітьми, дітям, які перебувають/перебували у зоні збройного конфлікту та екстремальних ситуаціях

Про порядок дій з отриманням інформації про вчиненння (загрозу вчинення) діяння з ознаками терористичного характеру

Введення в дію оновленої нормативно-грошової оцінки земель міста Стрия

 

ЩО НОВОГО
НА САЙТІ:


Останні новини:
Пробація – можливості для змін

Консультація Міністра юстиції України щодо усиновлення

Про ускладнення погодних умов по території Львівщини 22 – 24 лютого 2019 року

Нові нормативно-правові акти:
Додано новий розділ «Місцеві податки»

Розпорядження міського голови

Рішення сесій міської ради

Рішення міськвиконкому

 

НАША АДРЕСА:

82400, Львівська обл.,
 м. Стрий, вул. Шевченка, 71, тел. (03245) 52434, факс (03245) 71271

Економічний форум у Львові

Прогноз погоди у Стрию

Прогноз погоди в Стрию на найближчий місяць


СтрийПорт - каталог сайтів Стрийщини

На початок сторінки


Каталог україномовних сайтів [Vox.com.ua] Портал українця