УКРАЇНА
СТРИЙСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 23 жовтня 2008 р. № 367
м. Стрий
 

Про підготовку і проведення приписки юнаків 1992 року народження до призовної дільниці Стрийського міського військового комісаріату

Відповідно до ст.14 Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу", п.1 ст.36 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 3 жовтня 2008 року № 1081/0/5-08 "Про підготовку та проведення приписки громадян 1992 року народження до призовних дільниць міських та районних військових комісаріатів" в період з 2 січня по 31 березня 2009 року буде проводитись приписка до призовної дільниці Стрийського об'єднаного міського військового комісаріату громадян 1992 року народження.

З метою своєчасного, організованого і якісного проведення приписки юнаків 1992 року народження до призовної дільниці, виконком міської ради вирішив:

1. Стрийському об'єднаному міському військовому комісаріату (О.Сабінський) провести з 2 січня по 31 березня 2009 р. приписку до призовної дільниці громадян 1992 р.н., які постійно чи тимчасово проживають на території міста, крім осіб, які відбувають покарання за судовим вироком в місцях позбавлення волі, іноземних громадян та осіб без громадянства.
Приписку провести в приміщенні призовної дільниці Стрийського ОМВК за адресою: м.Стрий, вул.Нижанківського,6.
Медичний огляд юнаків, які підлягають приписці до призовної дільниці, довести з 2 січня по 31 березня 2009 року.

2. Керівникам підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та комендантам гуртожитків:

3. Затвердити склад приписної та приписної медичної комісії згідно з додатками № 1 та № 2:

4. Відділу охорони здоров'я (О.Бегей):

5. Відповідно до чинного законодавства України керівникам підприємств та організацій міста скерувати в Стрийський ОМВК технічних працівників для роботи на час приписки на призовній дільниці із розрахунку вказаному в додатку № 3:

6. Начальнику міського відділу освіти та директорам професійних училищ міста Стрия:

7. Військовому комісару О.Сабінському до 20 грудня 2008 року провести інструктивне заняття з керівниками комунальних підприємств, начальниками відділів кадрів підприємств, навчальних закладів і комендантами гуртожитків по питаннях приписки, забезпечення необхідними документами юнаків, які підлягають приписці.

8. Стрийському МВ ГУ МВС України у Львівській області (С.Дулиш) надати у військовий комісаріат списки осіб, які притягалися до кримінальної відповідальності, знаходяться під слідством, судом, викликалися в органи внутрішніх справ за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем і наркотичними речовинами.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Р.Маланія та міського військового комісара О.Сабінського.

Міський головаРоман Шрамов’ят

Всі рішення

Каталог україномовних сайтів

www.domivka.net - Домівка - українська мережа [Vox.com.ua] Портал українця Український рейтинг TOP.TOPUA.NET