УКРАЇНА
СТРИЙСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від 22 березня 2007 р. № 71
м. Стрий


Про роботу комунального підприємства “Ринок”


Заслухавши інформацію першого заступника міського голови Р.Маланія про роботу комунального підприємства “Ринок” та інформацію директора КП “Ринок” П.Федишина з цього питання, виконком міської ради вирішив:

1. Роботу директора комунального підприємства “Ринок” П.Федишина по управлінню підприємством вважати недостатньою.

2. За допущені порушення в управлінні КП “Ринок”, що призвели до невиконання бюджетних призначень по наповненню міського бюджету ринковим збором в 2006 році та численних звернень продавців-суб’єктів підприємництва на незадовільну роботу адміністрації КП “Ринок”, за недотримання території ринку в належному санітарно-технічному стані, що призвело до порушень санітарних норм і правил, просити міського голову оголосити директору КП “Ринок” П.Федишину догану.

3. Адміністрації КП “Ринок” (П.Федишин):

3.1. Забезпечити в повному обсязі поступлення ринкового збору до міського бюджету відповідно до планових показників на 2007 рік.

3.2. Здійснювати дієвий контроль за виконанням постанов і приписів головного державного санітарного лікаря міста Стрия з метою попередження та недопущення порушень санітарних норм та правил, а також забезпечити дотримання ветеринарно-санітарних правил та норм.

3.3. Співпрацювати з державною податковою інспекцією у Стрийському районі щодо охоплення продавців, з якими укладено угоди оренди торгових місць, патентами за фіксованим розміром сплати податку чи свідоцтвами про сплату єдиного податку.

3.4. Дотримуватися Правил торгівлі на ринках міста Стрия, як передбачено чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Романа Маланія.


Міський головаРоман Шрамов’ят

Всі рішення

Каталог україномовних сайтів

www.domivka.net - Домівка - українська мережа [Vox.com.ua] Портал українця Український рейтинг TOP.TOPUA.NET