03.12.2012, 16:00

Новобранці прийняли присягу

1 грудня у стрию на стройовому плацу військової частини відбулися урочистості з нагоди складання Військової Присяги молодим поповненням. До присутніх звернулися командир частини полковник С.Бутримович, представники міської (В.Кепич) та районної (В.Лукач і Ю.Вільшинський) влади, мати молодого солдата С.Різак, молодий воїн Д.Запорожець. Боже благословення на ратну справу молоді воїни отримали від отця Юрія Лесишина. На урочистостях був присутній начальник зенітних ракетних військ Повітряного командування “Захід” полковник В.Тимченко. Після складання військової присяги молодим поповненням відбулося проходження урочистим маршем військовослужбовців.