07.12.2012, 20:00

Зустріч з В.Стефанівим у Стрию

6 грудня у Стрию в “Книгарні” (вул. Стецька 3) відбулася зустріч з молодим істориком Василем Стефанівим (Львів). Він – старший викладач кафедри нової та новітньої історії України УКУ, науковий працівник Центру досліджень визвольного руху, член наглядової ради Національного музею – меморіалу жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”. В.Стефанів презентував книгу “Націоналізм і релігія: греко-католицька церква та український націоналістичний рух у Галичині (1920 – 1930-ті роки), котру написав разом з істориками Олександром Зайцевим та Олегом Бегеном. Відбулося спілкування з присутніми, в ході якого автор відповів на запитання присутніх.