10.12.2012, 12:27

Вшанування українських композиторів

9 грудня у Стрию в приміщенні міського будинку культури (вул. Крушельницької 18) відбувся концерт хорових колективів Стрия та Стрийського району. Були виконані хорові та інструментальні твори українських композиторів, - Миколи Лисенка, Віктора Матюка, Остапа Нижанківського, Миколи Леонтовича, Кирила Стеценка та Євгена Козака. В концерті прийняли участь хори міської хорової школи “Щедрик”, Лисятицької, Братківської, Дашавської та Стрийської музичних шкіл, хори з Великих Дідушичів - “Калина”, з Братковець - “Унісон”, хор міського будинку працівників освіти “Ватра” та районний муніципальний хор “Каменяр”. Захід організований асоціацією хорових колективів Стрийщини “Камертон”.