12.12.2012, 08:17

“Літературна палітра Стрийщини: минуле і сьогодення”

Під такою назвою 11 грудня у Стрию в приміщенні центральної міської бібліотеки імені М.Шашкевича відбувся літературно-музичний вечір. “Світ очима молодої Стрийщини” – презентація літературного збірника “Словосвіт” та “отець Лука Данкевич – попередник Івана Франка” – презентація збірника творів Л.Данкевича, котрий жив, творив та служив Богу всередині ХІХ століття в підгірському краю. В ході вечора прозвучали літературні та пісенні твори у виконанні юних артистів та переможців молодіжного літературного конкурсу “Словосвіт”, виступив голова братства шанувальників Т. Шевченка Ярослав Михайлюк, упорядник творів Луки Данкевича, котрий розповів про підготовку до друку даного тому, рукопис якого підготувала вже покійна авторка п”яти книжок Марія Ващишин та висловив пропозицію назвати іменем нашого земляка Луки Данкевича одну з вулиць нашого міста. Захід за сприяння БФ Олега Канівця підготував та провів літературний театр “Слово”, який очолює зав читальним залом Надія Черепанин, та працює при міській бібліотеці.